Общински Футболен Клуб Костинброд е основан през 2012.

“ОФК Костинброд 2012” има отбори:

  • Мъжки
  • Деца родени 2005
  • Деца родени 2006
  • Подготвителна група от деца родени 2007 – 2011

Ръководство:

  • Изпълнителен директор: Александър Гидионов
  • Треньор мъжки отбор и деца 2007 – 2011: Валентин Ванов
  • Треньор деца родени 2005 и 2007 – 2011: Костадин Кръстанов
  • Треньор деца родени 2006: Людмил Зарев
  • Домакин: Русим Илиев

База:
„Бенковски“  – стадионът на ОФК Костинброд 2012 се намира в III район на гр. Костинброд – екологично чист район. Базата разполага с естествен терен, места за сядане, 2 бр. съблекални (оборудвани с бани), стаи треньори и съдии. Всички възрасти тренират на този терен, като футболните срещи на мъжкия отбор се играят на него. Поради доброто си състояние, стадионът е предпочитан домакин за  много други срещи и отбори, както и притегателна сила за организирани футболни турнири и спортни мероприятия.

 

Отбори и първенства:

Деца родени 2005, Футбол 11, “Царско село”

Програма: Есен 2017

Дата Час Домакин Гост
16.9.2017 15:00 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Олимпиец (София)
23.9.2017 09:00 Национал (София) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
30.9.2017 13:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Елит (София)
7.10.2017 10:30 София Спорт (София) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
14.10.2017 12:00 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Витоша (Бистрица)
21.10.2017 12:00 Сливнишки герой (Сливница) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
28.10.2017 10:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Ферион (София)
4.11.2017 13:30 Победа 2013 (София) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
11.11.2017 09:00 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Орловец-2015 (Кокаляне)
18.11.2017 15:00 Легия (Рударци) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)

 

Деца родени 2006, Футбол 9, НСА, изкуствен терен

Програма: Есен 2017

Дата Час Домакин Гост
10.9.2017 12:30 Средногорец (Златица) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
17.9.2017 12:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Интернационал (София)
24.9.2017 12:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Талант (София)
1.10.2017 09:30 Урвич (Пасарел) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
8.10.2017 09:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Надежда (Доброславци)
15.10.2017 12:30 Интернационал (София) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
22.10.2017 11:00 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Надежда (Доброславци)
29.10.2017 12:30 Средногорец (Златица) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)
5.11.2017 12:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Интернационал (София)
12.11.2017 12:30 ОФК Костинброд-2012 (Костинброд) Талант (София)
19.11.2017 09:00 Урвич (Пасарел) ОФК Костинброд-2012 (Костинброд)

 

Мъжки отбор:

Програма: Есен 2017

I кръг

10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:

в кв.Маслово, Костинброд, ст.“Георги Бенковски“: *

Драгоман (Драгоман) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

II кръг

17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:

ОФК Костинброд 2012 (Кост) – Спортист 2006 (Драговищица)

III кръг

24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:

Искра 2009 (Искрец) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Петърч (Петърч)

V кръг

7 октомври 2017, събота, 13:00 ч:

Искър 2005 (гара Лакатник) – ОФК Костинброд 2012 (Кост)

VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:

Ком 98 (Годеч) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) – Зенит (Церово)

VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:

в София, комплекс „Царско село“:

Торнадо (Безден) – ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:

ОФК Костинброд 2012 (Кост) – Спортист 2009 (Своге)

592 посещения общо 2 посещения за деня