Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 25 – 29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.
Софийска област
Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. П
одробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Костинброд

На 25.09.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 28.09.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 29.09.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30

На 25.09.2017 г. /09:15 – 14:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Костинброд: XIX-163, Кв. 24, І Кв. 33, Белидие хан, Двадесет и Първа, ПИ 541 до Кв. 22, ПИ 543 до Кв. 22, Първа, Седемнадесета

На 25.09.2017 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 160140, 556, Втора, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Парцел 601 до Кв2, Пета, Четвърта

На 26.09.2017 г. /09:15 – 14:30 ч.; 09:30 – 12:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа

На 26.09.2017 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица

На 26.09.2017 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Костинброд: Двадесет и Трета, Осемнадесета

На 26.09.2017 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Костинброд: Братя Миладинови, Генерал Влад. Заимов, Добри Чинтулов, Дравски бой, Иван Асен II, Индже войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински бой, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин

На 27.09.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 Кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 28.09.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  Костинброд: 18-2059, Кв. 150, Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момчил войвода, Мургаш, Славянска, Цар Калоян, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, Асен Златаров, Бачо Киро, Валери Чкалов, Васил Левски, Възход, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момина сълза, Момчил войвода, Мургаш, Нарцис, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Славянска, Ул Илинден, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чакалов, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Костинброд: Александър Стамболийски, Ален мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Костинброд: 3479, Кв. 239, IV-2482, Кв. 230А, IV-3944Кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален мак, Асен Златаров, Балван, Безименна, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, ЖП Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Китка, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Мизия, Момина сълза, Момчил войвода, на Площада в селото, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 3675, Кв. 99А, Плиска, Райна Княгиня, Рила, Родина, Роза, Розова долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна гора, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ III Кв. 100, УПИ Vі -3723 Кв. 173, УПИ XII Кв. 103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Янко Забунов, Янтра

На 28.09.2017 г. /11:30 – 14:30 ч./ –  Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв. 11

На 28.09.2017 г. /14:00 – 16:15 ч./ –  Чибаовци: 101. 146, М. Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266

На 28.09.2017 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина сълза, Обединена, Ул Илинден

На 29.09.2017 г. /09:30 – 10:15 ч./ –  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 – 10:15 ч.; 09:30 – 13:30 ч./ –  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХII-127 Кв. 25;  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан; Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна;  София: Райска Градина/Аврора/

На 29.09.2017 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Балкан, Бели Брези, Бели Брези, Белица, Белица, Витоша, Витоша, Г. М. Димитров, Г. М. Димитров, Гео Милев, Гео Милев, Дванадесети април, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, ЖП мост, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Искър, Кап. Петко войвода, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Малина, Марица, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Острова, Панайот Волов, Панайот Волов, Петровден, Петровден, Пирин, Пирин, Поп Харитон, Поп Харитон, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Славянска, Средец, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Черно море, Шияковци, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Костинброд: Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Охрид

На 29.09.2017 г. /09:30 – 13:30 ч.; 09:30 – 10:15 ч./ –  Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ 77. 9, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица;  Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32;  Хераково: ПИ 145016; На 29.09.2017 г. /11:00 – 13:15 ч./ –  Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 29.09.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  Костинброд: Витоша, Гео Милев, ЖП мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХII-3254 Кв 116

4395 посещения общо 12 посещения за деня
ЧЕЗ – Съобщение за планирани прекъсвания на електрозахранването