Броенето на дните до Коледа вече започна. Но преди това за празничното ни настроение ще се запали Коледната елха на град Костинброд, намираща се в градинката пред Общинска администрация – Костинброд.
Много лампички, които допринасят за коледно настроение в общината ще засияят. От началото на декември месец се украсяват централните улици в града, Ломско шосе, двете кръгови движения и площад “Иван Вазов”. Предстои поставянето на коледни светлини и в други части на града.
Поради извънредната епидемична обстановка в страната, общината отлага традиционната коледна програма за деца преди запалването на елхата.
Заблестяването на Коледното дръвче ще се излъчва онлайн във Facebook и в сайта на общината: www.Kostinbrod.bg
Общинска администрация пожелава на всички жители на община Костинброд да бъдат здрави! Пазете се и нека тази Коледа Ви донесе здраве, щастие, хармония и любов.