Днес в залата по борба “Славия” в гр. София се проведе първият турнир в памет на именития Желязко Димитров – един от най- уважаваните треньори в историята на българската свободна борба.
В турнира участие взеха над 100 деца, младежи и девойки, представляващи клубове по борба от цялата страна!
Поредно блестящо представяне на момчетата от СКБ “Белица” беше и участието им в този турнир,
медали спечелиха:
🥇🥉Един златен и три бронзови медала за спортен клуб по борба “Белица”, гр. Костинброд




