Пригответе се за ден, изпълнен с настроение, хубава музика и апетитни изкушения!
На сцената ще ви заредят с енергия и усмивки Ана-Мария и Злати Петров, а за вкусната част от празника ще се погрижат майстор-готвачите Иво и Царина, които ще ни изненадат с ароматни и домашни ястия.
Съберете приятели, донесете добро настроение и елате да отпразнуваме заедно любовта към виното, храната и българските традиции!

„Палавото вино“ ви очаква в село Драговищица на 21 февруари! 🎶
