В навечерието на най-нежния празник – 8-ми март – Международен ден на жената, НЧ “Иван Вазов-1947”, град Костинброд, за поредна година отвори врати за дамите от общината, организирайки традиционната изложба-базар “Сътворено от женските ръце”, имаща за цел да презентира изящните изделия на прекрасните жени-творци.
Инициативата събра съмишленици и любители на изкуството, желаещи да се наситят на местното творчество.
Дамите, представили творбите си, бяха наградени и поощрени с малки призове, а трудът им бе уважен от множество гости и посетители, сред които г-н Александър Ненов – заместник-кмет на община Костинброд.
Чрез яркия почерк на изкуството и таланта, присъстващите успяха да се уверят, че няма нищо по-красиво от създаденото с любов и сърце. Особено когато е докоснато от нежна женска ръка.
Община Костинброд отправя своите искрени поздравления към екипа на НЧ “Иван Вазов-1947” за утвърдената от години традиция, а на всички талантливи дами пожелава повече творчески успехи, вдъхновение и красота по пътя!
Честит празник на по-изящната половина от света!



















































